edzzio Opublikowano 2 Czerwca 2014 #11 Opublikowano 2 Czerwca 2014 Co to za lampa? jaka długość? Bo sam zastanawiam się nad lampą do swojego przyszłego baniaka. Pozdrawiam
Maciej Opublikowano 3 Czerwca 2014 #12 Opublikowano 3 Czerwca 2014 Bardzo ładne szkiełko. Nawet z łupków można coś ciekawego ułożyć - gratuluję!
CoolPhone Opublikowano 3 Czerwca 2014 #13 Opublikowano 3 Czerwca 2014 Bardzo ciekawy aranż, ustukać coś ciekawego z łupków to nielada wyczyn.
Bourbon Kid Opublikowano 3 Czerwca 2014 #14 Opublikowano 3 Czerwca 2014 Bardzo fajne tylko jeszcze mogłeś mechanika i grzałkę schować za jakiś komień
dajman Opublikowano 3 Czerwca 2014 Autor #15 Opublikowano 3 Czerwca 2014 Dziękuje za słowa pochwały ,co do lampy to zwykła 2x T8 a grzałka i filterek będą schowane kleje mniejsze łupki
MavNZ Opublikowano 6 Czerwca 2014 #16 Opublikowano 6 Czerwca 2014 Na forum uzywamy jezyka polskiego!!! Nastepnym razem bede wywalal takie odpowiedzi. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka No to wywal ... Juz i tak tracicie reputacje w zarzadzie !
stan Opublikowano 6 Czerwca 2014 #17 Opublikowano 6 Czerwca 2014 No to wywal ... Juz i tak tracicie reputacje w zarzadzie ! Nie rozumie twojej czepliwej odpowiedzi ! Kunta miał rację, że tak napisał ( to nie jest forum anglo języczne) to po pierwsze , a po drugie co ma to wspólnego z zarządem. Nie mieszaj w klubie - proszę !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się