xjrparker23 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 #1 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Witam Wszystkich, Po ponad trzech miesiącach od zainteresowania się tego typu biotopem, chciałbym przedstawić mój malutki zbiorniczek. Dziękuję Wszystkim, którzy udzielili mi cennych wskazówek jak i Tym, którzy podzielą się ze mną swoją wiedzą w przyszłości, oraz Twórcom tego forum, bez których cała ta wiedza nie mogłaby trafić do tak wielkiej rzeszy odbiorców, miłośników Malawi. Dziękuję Krzysztof A teraz szczegóły; -akwarium 140l (100X35X40h), -front optiwhite, -filtr biologiczny JBL e 901 greenline, -wypełnienie ceramika na full, -filtr mechaniczny gąbka na wlocie ( ale gotowy jestem na wewnętrzny tak jak mi sugerował kolega Deccorativo w styczniu), -dodatkowo skimmer Ehaim 350 ( przyszłościowo jako pompka do hydroponiki), -piasek 1-1,5mm kupny akwarystyczny, -kilka kilo serpentynitu ( możliwe, że za mało, ale chciałem zostawić miejsce do pływania), -grzałka 50W podpięta pod RT-2 ( trzyma 26*C bez problemu i mam pewność, że nie zagotuje mi rybek jak termo padnie), -tło zewnętrzne styropian + skrzyneczka = kupa roboty, -oświetlenie; naświetlacz dioda 6500k, 10W, -obudowa spienione PVC made in Gryzelda oklejone na czarno Bardzo proszę o wskazówki co mogę poprawić Pozdrawiam
marek_z_81 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 #2 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Na pewno się napracowałeś przy tle, ale jak by było czarne spienione w środku to było by cacy. Dla mnie baniaczek na 5-
vojti11 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 #3 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Jest klimacik, ładne szkiełko. Powodzenia
eljot Opublikowano 8 Kwietnia 2014 #5 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Tło wygląda jak odcisk palca olbrzyma ale jak ci się podoba to OK.
bolo141 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 #6 Opublikowano 8 Kwietnia 2014 Dla mnie super . Tło inne . Cieszy jak coś samemu się zdziała orginalnego. Powodzenia.
xjrparker23 Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Autor #7 Opublikowano 10 Kwietnia 2014 Witajcie, dziękuję wszystkim za przychylne opinie, bardzo mnie to cieszy i daje kopa do dalszych działań, mam już pewne pomysły na przyszłość, dotyczące tego zbiorniczka. Jak już zmiany wejdą do realizacji to oczywiście podzielę się nimi na forum. Pozdrawiam Krzysztof
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się