bartnik19911 Opublikowano 25 Marca 2014 #1 Opublikowano 25 Marca 2014 Siema ;] Przedstawiam swoje 2 malawi po zmianie z zbiornika 240l na 320 ,wymiary to 150x45x50 Filtr kubelkowy tetra ex 1200 Grzalka tetry 300w filtr mechaniczny aqua 1000l/h A obsada pewnie do wymiany ;]
eljot Opublikowano 25 Marca 2014 #2 Opublikowano 25 Marca 2014 Możesz mieć problem z PH przy tak wielkich korzeniach.
bartnik19911 Opublikowano 16 Maja 2014 Autor #3 Opublikowano 16 Maja 2014 Witam Po krótkim czasie zmienilem wystrój akwarium ;] Juz jest bez korzeni sa same kamienie Za chwile dolacze zdjecie
bartnik19911 Opublikowano 16 Maja 2014 Autor #4 Opublikowano 16 Maja 2014 Przedstawiam swoje akawrium po zmianie:cool: jak sadzicie jest lepiej?
Gość pemergency Opublikowano 16 Maja 2014 #6 Opublikowano 16 Maja 2014 Zdecydowanie, fajny baniak, wywaliłbym jeszcze to zielsko i zamiast niego dał nurzańca :-) Dla mnie jest ok.
onestone Opublikowano 16 Maja 2014 #7 Opublikowano 16 Maja 2014 Nie kłam są korzenie:p bardziej skitrane ale są Ładna malawa jednak wywal chwasty Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
bartnik19911 Opublikowano 16 Maja 2014 Autor #8 Opublikowano 16 Maja 2014 A no jeden jest mały ale szczerze wątpię żeby on zakwaszał wode bo w akwarium jest on juz chyba od 5 lat A chwasta wywale
eljot Opublikowano 16 Maja 2014 #9 Opublikowano 16 Maja 2014 Zrobiłbyś porządną fotkę a nie z ukosa bo mi się głowa przekręca jak chcę tam zajrzeć
onestone Opublikowano 16 Maja 2014 #10 Opublikowano 16 Maja 2014 Yellowy,firefishe i mpangi? Wysłane z mojego C1905 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się