harisimi Opublikowano 21 Marca 2014 #11 Opublikowano 21 Marca 2014 Czym akwarium ma więcej wody tym lepiej ale 35 cm szerokości jest ok. Co do obsady to demasoni z saulosi raczej nie powinny być łączone a już na pewno nie w małych zbiornikach. Podobieństwo samców może powodować problemy a same demasoni to problem. Ryba samotnik to w naszych baniakach problem. Demasoni w jeziorze to spokojną ryba. Ja bym do saulosi dołożył coś co nie jest silnie terytorialne np. Pseudoropheus livingstonii czy Labidochromis perllmut lub caeruleus w białej odmianie.
Guban88 Opublikowano 21 Marca 2014 #12 Opublikowano 21 Marca 2014 Również do saulosi polecam perlmutta. Sam mam taką obsadę , na dodatek jest to bardzo ładna rybka. [300] Malawi
Fuks Opublikowano 24 Marca 2014 Autor #13 Opublikowano 24 Marca 2014 Jak sie zaczna walki i killowanie wtedy oddam Demansoi. Zostawie jeden gatunek
Fuks Opublikowano 19 Maja 2015 Autor #14 Opublikowano 19 Maja 2015 Witam, Po roku!! Saulosi 2 samce (wojowaly i jeden zbladl) + 6 samic . Rozmnazaja sie non stop, male sie chowja po kamieniach.... A te super grozne Demansoni zdechly ... uff...
MatiK Opublikowano 19 Maja 2015 #15 Opublikowano 19 Maja 2015 A te super grozne Demansoni zdechly ... uff... Kiepski powód do radości na forum miłośników pielęgnic z Malawi... Mogłeś je po prostu oddać do sklepu, jak nie miałeś innej opcji, zamiast czekać aż się wybiją albo zdechną.
Fuks Opublikowano 20 Maja 2015 Autor #16 Opublikowano 20 Maja 2015 Nie wybiły sie, były ze sklepu, takie słabe. Miały killować Saulosi a było odwrotnie. Radość jest z tego ze Saulosi się ciąle mnożą.. 6 samic!! harem się ustalił 1+6 (bo drugi samiec zbladł)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się