Fuks Opublikowano 20 Marca 2014 #1 Opublikowano 20 Marca 2014 Witam, Akwarium mialem juz kilka razy w zyciu, teraz czas na pyszczaki. Moje akwarium 140x35x40 (niske i dlugie specjalnie pod pyszczaki) z OptiWhite. Filtr kubełkowy: Eheim 2034 Ecco Pro 200. Super cichy i w miare maly (miejsca brak). oraz filtr mechaniczy wewnetrzny. Obsada: Na start 9 sztuk Ps. saulosi (3cm). Jak podrosna to zostawie 1+4. Dostalem gratis 3 male sztuki (3cm) Demansoni . Wiem, ze nie bardzo pasuja ale moze jak zostane tylko przy tych dwoch gatunkach to bedzie?
vojti11 Opublikowano 20 Marca 2014 #2 Opublikowano 20 Marca 2014 Niskie i długie, tylko przydało by się troche szerokości Powodzenia
Fuks Opublikowano 20 Marca 2014 Autor #3 Opublikowano 20 Marca 2014 Wszedzie pisza ze liczy sie wielkosc dnia.. U mnie: 140x35=4900 U Ciebie: 120x50=6000 wiec roznica niewielka Szerokosc wymuszona miejscem, akwa stoi na murku o wysokosci 1m i szerokosci 35.
marek_z_81 Opublikowano 20 Marca 2014 #4 Opublikowano 20 Marca 2014 Saulosi i demasoni w jednym akwarium to nie najlepszy pomysł.
Gość pemergency Opublikowano 20 Marca 2014 #5 Opublikowano 20 Marca 2014 Witam, Akwarium mialem juz kilka razy w zyciu, teraz czas na pyszczaki. Moje akwarium 140x35x40 (niske i dlugie specjalnie pod pyszczaki) z OptiWhite. Filtr kubełkowy: Eheim 2034 Ecco Pro 200. Super cichy i w miare maly (miejsca brak). oraz filtr mechaniczy wewnetrzny. Obsada: Na start 9 sztuk Ps. saulosi (3cm). Jak podrosna to zostawie 1+4. Dostalem gratis 3 male sztuki (3cm) Demansoni . Wiem, ze nie bardzo pasuja ale moze jak zostane tylko przy tych dwoch gatunkach to bedzie? Jak zostawisz taką obsadę jak teraz, to jak rybcie podrosną zostanie Ci jeden demasoni najprawdopodobniej...
JemioloSeba Opublikowano 20 Marca 2014 #7 Opublikowano 20 Marca 2014 Polecam Ci Iodotropheus Sprengerae - rdzawy. Ładna i w miarę spokojna rybcia.
JemioloSeba Opublikowano 20 Marca 2014 #9 Opublikowano 20 Marca 2014 No to może Melanochromis cyaneorhabdos maingano. Miałem w 200l z Saulosi i było ładnie. Sam zobacz: http://forum.klub-malawi.pl/galeria/images/12803/1_DSC_1879.jpg Zdjęcie kolegi Stan`a ale myślę, że się nie pogniewa.
vojti11 Opublikowano 20 Marca 2014 #10 Opublikowano 20 Marca 2014 Wszedzie pisza ze liczy sie wielkosc dnia.. U mnie: 140x35=4900 U Ciebie: 120x50=6000 wiec roznica niewielka Szerokosc wymuszona miejscem, akwa stoi na murku o wysokosci 1m i szerokosci 35. Ok wiec pomysl, zamykają cię w pomieszczeniu. Chciał byś pobiegać tylko w przód i w tył? czy chciał byś biegać po całym pomieszczeniu. Różnica nie wielka ale jednak przy ich rozmiarach jest znaczna. To tak jak by ci dali dodatkowe 15m2 celi, kiedy inni mają tylko 6m2
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się