JemioloSeba Opublikowano 26 Maja 2014 #11 Opublikowano 26 Maja 2014 U mnie świeci identyczne zestawienie tyle, że 3 moduły. Jak dotąd najlepsze oświetlenie w moim akwarium. Kolega dołożył jeszcze 1 m czerwonej taśmy led i powiem szczerze, że też bardzo ładnie wybarwia żółty i czerwony a u Ciebie widzę rdzawego. Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Pumba Opublikowano 20 Lipca 2014 Autor #12 Opublikowano 20 Lipca 2014 Na dzień dzisiejszy wygląda to tak
Mbuna Opublikowano 25 Lipca 2014 #13 Opublikowano 25 Lipca 2014 Mi osobiście zdecydowanie bardziej podobał się wcześniejszy aranż, a i rybki miały więcej zakamarków. Jednak jak to mówią, "to Twój tron".
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się