onestone Opublikowano 14 Marca 2014 #1 Opublikowano 14 Marca 2014 Czesc wszystkim, od tygodnia jestem posiadaczem malutkiego malawi 100l chcialbym sie tutaj na chwile rozgoscic,podzielic sie uwagami i wysluchac paru rad .dzieki wielkie ps jestem z krakowa Malawi tank 100l, actioncam 120 fps 720p - YouTube filmik z moimi akwa
Misiek Opublikowano 14 Marca 2014 #2 Opublikowano 14 Marca 2014 Miło powitać Krakusa. Zachęcam do założenia tematu w dziale podstawy - http://forum.klub-malawi.pl/podstawy-f142.html - gdzie będziemy mogli obgadać to co masz w akwarium itp. Jak będziesz zakładał tam temat, opisz wymiary akwarium, sprzęt filtracyjny, gatunki. Właściwie wszystko czym możesz się pochwalić na temat swojego zbiornika.
bartnik19911 Opublikowano 25 Marca 2014 #3 Opublikowano 25 Marca 2014 Szczerze to 100l na malawi to za malo zdecydowanie moim zdaniem...Ale ogolnie ok
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się