eljot Opublikowano 25 Lutego 2014 #21 Opublikowano 25 Lutego 2014 To nie temat o obsadach ale muszę przestrzec zanim zrobisz zakupy. Jak chcesz demasoni odpuść sobie saulosi (samce zbyt podobne) w zamian daj Melanochromis interruptus. Dobrze radzę pozostań przy trzech gatunkach a w zamian daj więcej demasoni. Jak będziesz chciał podyskutować o obsadach to zapraszam do odpowiedniego działu.
shogun_lmc Opublikowano 1 Marca 2014 Autor #22 Opublikowano 1 Marca 2014 czesc koledzy czy to okrzemki czy jakies glony ??? moje red redy wcinaja to ze az miło http://forum.klub-malawi.pl/attachment.php?attachmentid=4275&stc=1&d=1393674087
tomaszr2005 Opublikowano 1 Marca 2014 #23 Opublikowano 1 Marca 2014 To są okrzemki. Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
shogun_lmc Opublikowano 1 Marca 2014 Autor #24 Opublikowano 1 Marca 2014 To są okrzemki. Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2 Jezeli to okrzemki to sa tylko na ty jednym kamieniu , moze kamien umyc ,wyparzyc zeby nie powiekszało sie to . Wiem ze to naturany proces ale jak widze w innych postach fotki " dziwnych brazowych dywanów" na dnie to mnie to przeraza
Edd Opublikowano 2 Marca 2014 #25 Opublikowano 2 Marca 2014 Nie ma sensu podejmować walki z okrzemkami, trzeba się do nich przyzwyczaić i żyć w zgodzie
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się