Skocz do zawartości

Mój projekt 300L


vojti11

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko mam jeszcze pytania do Ciebie...

Tło to spienione pcv?

Kamienie to serpentynit?

Jakie to dokładnie oświetlenie?

Rozumiem że ledowe ale chodzi o to czy projekt własny? Barwa strzelam że 6000K. A jaka moc i ilość ledów?



Tło to tylna i boczna szyba malowana z zewnątrz i mysle ze spienione PCV w srodku jest o dużo lepsze, ja w dzien widze cały pokój w szybie a ze mam dużo słońca w mieszkaniu więdz wszystko się odbija i myślę o włorzeniu PCV. Kamienie przypominają serpentynit ale nie jestem pewien czy to on, są ciemno szare z bardzo delikatnym odcieniem zieleni, takie udało mi sie znalezć :) O oswietleniu pisałem wczesniej zeby nie zwracać uwagi, bo położyłem małą pokrywe od starego akwa tylko do zdjęcia jest to zwykła świetlówka. Na fotkach akwa jest oświetlone z przodu a na ostatnim zdjeciu przesunąłem oświetlenie maksymalnie do tyłu. Docelowe oswietlenie bedzie ledowe, myslę o ośmiu-dziewięciu diodach led białe i niebieskie na przemian, ale to wyjdzie w praniu i z tym będe szukał pomocy na forum :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widze że w moim baniaczku bez cyrkulatora się nie obejdzie więc tu pytanie do was. Czy mozecie polecic jakis cyrkulator do mich 300L, jaki przepływ tz. ile litrów na godzine, może jakiś model ? Żeby nie był za słaby ale i nie za mocny zeby nie mielił piasku. Z góry dziękuje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki już znalazłem i skoro polecacie,znaczy sprawdzone i jest OK więc ten zamówię. Znalazłem jeszcze coś takiego. Co o tym sądzicie, oczywiście nie patrzcie na parametry chodzi mi tylko o te dysze w dwóch kierunkach.


AWA006 VIBRATION PUMP JVP-201B FALOWNIK DO AKW (3931262509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.@@AMEPARAM@@http://img05.allegroimg.pl/photos/400x300/39/31/26/25/3931262509@@AMEPARAM@@05@@AMEPARAM@@39/31/26/25@@AMEPARAM@@3931262509

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wcześniej pisali jvp 101 spokojnie ogarnie. U mnie w 300l pracuje jako wsparcie dla aqualea 1500 i jest ok tzn. dno mam czyściutkie. A tak na marginesie baniak wyszedł Ci świetnie. Podoba mi się takie ustawienie kamoli.


No własnie mam dwa skupiska kamieni myslisz że ogarnie oba?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.