zdrowy_zab Opublikowano 24 Stycznia 2014 #11 Opublikowano 24 Stycznia 2014 Czy będzie jedna ryba, czy cztery, miejsca i tak będzie mało. Ogólnie przyjęte minimum dla małego gatunku (1+3) to 80x35cm pow dna. Piasku dajemy 5-10cm. Na białym kwarcowym będzie widać każde zanieczyszczenie.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 24 Stycznia 2014 #12 Opublikowano 24 Stycznia 2014 właśnie czytałem o piachu i wychodzi na plus, nie wiem tylko ile cm piasku dać ..mniej więcej 5-6 cm . Ja w tej grubości warstwy mam jeszcze 1.8 cm styropianu . A i tak pysie zrobią po swojemu:))
Gość Opublikowano 24 Stycznia 2014 #13 Opublikowano 24 Stycznia 2014 Zmiana ryb,pyszczaki trzymamy w haremach np. 1+3 a do tego akwarium nie nadaje się nawet harem najmniejszej mbuny. Polecam muszlowce (Tanganika).Dla nich to akwarium jest odpowiednie. Sam je posiadam i są zarówno bardzo ładne jak i posiadają ciekawe zachowania.
Piter88 Opublikowano 25 Stycznia 2014 Autor #14 Opublikowano 25 Stycznia 2014 dzięki wszystkim za odp. jak narazie zostaje przy tej 3-jce z czasem zobacze jak bedzie... piach też kupie i zasypie 5 cm / 6 cm jaki piach najlepszy, ile mm itp, polecacie któryś może z allegro?
CoolPhone Opublikowano 25 Stycznia 2014 #15 Opublikowano 25 Stycznia 2014 Każdy piach jest dobry - bierz, który Ci się podoba. Koniec z OT. Nie ten dział.
Edd Opublikowano 25 Stycznia 2014 #16 Opublikowano 25 Stycznia 2014 Moim zdaniem trochę bez sensu ta dziura w ścianie Ale życzę powodzenia.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się