stan Opublikowano 20 Grudnia 2013 #11 Opublikowano 20 Grudnia 2013 Klimat jak w Indiana Jones ;-) ! Ale szacun za włożona prace w to akwarium.
Morfeusz Opublikowano 20 Grudnia 2013 Autor #12 Opublikowano 20 Grudnia 2013 Dzisiaj 13:43 krzysiutoja Nie chce być nie miły ale tyle pracy włożyłeś a nie wiesz jakie ryby wpuszczasz ? dziwne hym..., nie do końca tak, wiedziałem ze chce mieć pyszczaki bo są kolorowe, duże rosną i się mi podobają, kiedyś myślałem że mogę łączyć wszystkie gatunki, bo tak mi facet w zoologiku powiedział że jak duże akwarium, to się nie powybijają... teraz wiem że tak nie jest. greghor, też jestem Ciekaw jak to zafunkcjonuje zwłaszcza jak będzie pełna obsada ryb, jak na razie to jest ok, ale wiele bym teraz zmienił i dostosował tak rzeźbę żeby były odpowiednie miejsca na cyrkulatory, a dopiero wczoraj się o tym dowiedziałem:(. Na chwilę obecną w prawym tylnim górnym rogu jest zamontowany wlot wody z filtra, przez jaskinię malutką, co daje trochę prądu wodnego, ale to niewiele, natomiast zasysanie jest w lewym dolnym rogu wlot do komina w którym są rurki od filtrów. Na razie mam dwa filtry tetra tec jeden mechaniczny ex1200 i drugi biologiczny ex600, facet z zoologika mówił że to spokojnie wystarczy, a na czacie wczoraj się dowiedziałem że to stanowczo za mało. Chociaż jak akwarium z innym dnem stało dwa lata prawie, to woda była czysta tylko że filtr mechaniczny wymieniałem raz na miesiąc, i nie wiem ile on jeszcze wytrzyma bo już go spawałem plastikiem obręcz i klamry:(
nabe Opublikowano 20 Grudnia 2013 #13 Opublikowano 20 Grudnia 2013 Wg mnie na biologię wystarczy w zupełności, ale będziesz potrzebował trochę więcej mocy żeby rozbujać tą wodę. Może jakiś niewielki cyrkulator załatwi resztę.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się