czorny27- Opublikowano 16 Grudnia 2013 #1 Opublikowano 16 Grudnia 2013 Witam wszystkich forumowiczów zafascynowanych biotopem Malawi.Nadszedł czas na przywitanie.Mam na imię Radek w najbliższej przyszłości planuję postawić akwa 240-280L.To będzie mój 2 zbiornik z pysiami.Zmieniłem miejsce zamieszkania i zycie zmusiło mnie niestety do oddania swoich pupili i całego osprzętu w dobre rece.Po krótkiej nardzie z małżonka pertraktacjach,negocjacjach i błaganiach wywalczyłem co swoje:o i będzie restart nowego banika. PS.Szkoda ,że dopiero kilka dni temu trafiłem na forum choć jak juz pisałem z biotopem już miałem styczność kilka lat temu a teraz chłonę wiedze i przypominam podstawy heee... Pozdrawiam raz jeszcze
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się