fkn Opublikowano 3 Grudnia 2013 #1 Opublikowano 3 Grudnia 2013 Witajcie, czytam forum od jakiegoś czasu i postanowiłem się przedstawić. Mój zbiornik to standardowa 450'tka (150x50x60) - pozostał mi po paletkach Pyszczaki już kiedyś miałem, teraz postanowiłem spróbować od nowa. Aktualnie w zbiorniku pływają: Metricalima zebra Chilumba Maison Reef F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:) Pseudotropheus sp. " elongatus chailosi " Chitande Island F1 - 1+4 (najprawdopodobniej:) Labidochromis caeruleus - 11 sztuk Synodontis petricola F0 - 1+1 Proszę o ewentualne sugestie odnośnie wystroju, obsady itp. Pozdrawiam serdecznie szanownych forumowiczów. Rafał
eljot Opublikowano 3 Grudnia 2013 #2 Opublikowano 3 Grudnia 2013 Witaj, jeśli chodzi o wystrój to trochę mi nie współgra tło z kamieniami ale to tobie ma się podobać. Obsada OK.
fkn Opublikowano 3 Grudnia 2013 Autor #3 Opublikowano 3 Grudnia 2013 Zdecydowałem się na takie tło, ponieważ zajmuje stosunkowo mało miejsca w akwarium, ma ok. 1 cm grubości i przylega do tylnej szyby. Jaki kamienie Twoim zdaniem prezentowałyby się lepiej? Otoczaków miałem sporo, więc na razie wrzuciłem
eljot Opublikowano 3 Grudnia 2013 #4 Opublikowano 3 Grudnia 2013 Wszystkie kamienie przypominające strukturą tło np. http://sklad-kamienia.pl/kat_ozdobne.html
fkn Opublikowano 10 Grudnia 2013 Autor #5 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Postanowiłem trochę pozmieniać. Na razie wstępne ustawienie. Co Wy na to? Ps. przepraszam za jakość zdjęcia - robione na szybko.
Slawek-meszek Opublikowano 10 Grudnia 2013 #6 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Jeżeli mam być szczery a o to chyba chodzi, pierwsza odsłona była ładniejsza. Tylko tło trzeba było zmienić na czarne pcv.
fkn Opublikowano 10 Grudnia 2013 Autor #7 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Może to wina kiepskiej fotki, wstawie po zalaniu ...
aarset Opublikowano 10 Grudnia 2013 #8 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Moim zdaniem trochę przedobrzyłeś z ilością kamieni. Musisz być przygotowany na bardzo mocną cyrkulację.
marcin1ja1 Opublikowano 10 Grudnia 2013 #9 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Druga odsłona zdecydowanie lepsza. Kamienie prezentują się o niebo lepiej niż otoczaki. Warto zainwestować w czarne tło ze spienionego pcv i będzie elegancko Czekam na fotkę po zalaniu. Pozdrawiam i gratuluję chęci zmiany. PS: Jedyne co bym usunął to te mniejsze kamienie z pierwszego planu i będzie fajnie.
Guban88 Opublikowano 10 Grudnia 2013 #10 Opublikowano 10 Grudnia 2013 Ja też jestem zdania że druga odsłona jest lepsza. Na tło możesz dać nawet http://www.akwarystyczny24.pl/foto-tapeta-do-akwarium-wysokosc-48cm-nr7-tlo-dwustronne-p-2964.html przyklejając http://www.akwarystyczny24.pl/fixol-klej-foto-tapet-p-380.html .Ja użyłem tego zestawu i wygląda OK [300] Malawi
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się