Marcin111 Opublikowano 14 Listopada 2013 #1 Opublikowano 14 Listopada 2013 Witam Wszystkich! Właśnie zaczynam moją przygodę z malawi i mam problem z rozmieszczeniem filtrów w moim akwarium (200l). Filtr wewnętrzny umieściłem w prawym tylnym rogu i teraz nie wiem czy rurę pobierającą wodę do filtra zewnętrznego mam ustawić w lewym rogu czy obok wewnętrznego? Czy ta rura może być włożona między skały?
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Listopada 2013 #2 Opublikowano 14 Listopada 2013 http://forum.klub-malawi.pl/rozmieszczenie-filtrow-t19262.html ..przeczytaj to i sam oceń jak zrobić u siebie:))
Marcin111 Opublikowano 14 Listopada 2013 Autor #3 Opublikowano 14 Listopada 2013 Ok, dziękuję. Przeczytam to na pewno
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się