JEFFIK Opublikowano 10 Stycznia 2014 Autor #21 Opublikowano 10 Stycznia 2014 Podziękowania za opinie! Jeśli chodzi o kolor żółty to zależało mi na rzadszych gatunkach jak yellow czy aulona, bardziej skłaniam się na Copadichromis Borleyi. Tak naprawdę w żółtym za bardzo i nie ma większego wyboru. Póki co nie mam warunków na 4 gatunek gdzie te 3 gat. co mam za rok będą jak w kotniku;) Podchody do żoneczki trwają;D Jeśli chodzi o Electrochromis to miała być w zastępstwie kolorystycznym fryieri i rzadziej spotykana w naszych baniakach . Po zamówieniu dowiedziałem się do jakich wielkości one tak na prawdę rosną A rosną rosną na NLS jak na drożdżach... Mam nadzieję tylko, że nie będzie problemu z wybarwieniem się Protomelasów w ich towarzystwie...czas pokaże... Dzięki
kunta Opublikowano 10 Stycznia 2014 #23 Opublikowano 10 Stycznia 2014 Nie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
Slawek-meszek Opublikowano 10 Stycznia 2014 #26 Opublikowano 10 Stycznia 2014 Panowie to nie jest wątek o pokarmach
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się