skorpionek29 Opublikowano 15 Lipca 2013 #1 Opublikowano 15 Lipca 2013 Witam przedstawiam moje Akwarium a mianowicie 720l .200x60x60 Optiwhite z tłem strukturalnym własnej roboty akwarium stoi na pietrze stelaż jest przyrzeczony do ściany i dodatkowo łańcuchami do krokwi na dachu a to przez to ze mam tak slaby strop ze się balem filtracja umieszczona została w szafce podwieszonej na wysokość pokrywy po to żeby pompa 1300l/h nie miała za wysoko filtr o pojemności 60l został zasypany Matrixem i ceramika. Używaj znaków przestankowych
Raffy Opublikowano 15 Lipca 2013 #2 Opublikowano 15 Lipca 2013 Wszystko fajnie, ale jakieś zdjęcie i co tam pływa?
Maciej Opublikowano 15 Lipca 2013 #3 Opublikowano 15 Lipca 2013 Czekamy na zdjęcia i kilka słów o obsadzie. Pzdr.
skorpionek29 Opublikowano 15 Lipca 2013 Autor #4 Opublikowano 15 Lipca 2013 Perę zdjęć mam w Galerii A co do obsady Benschi Benga 1+3 F1 maylandi aulonocara 1+2 F1 aulonocara cobalt 1+2 F1 Jeszcze coś dokupie ciekawego:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się