Skocz do zawartości

Magiczny wir kupy, czy taki pomysl da rade?


Idenazakupy

Rekomendowane odpowiedzi

1507.jpg


Co do mocowania przez plexi lub pcv, jako tło powiedziano mi sprytnie bym skorzystał z uchwytów magnetycznych do JVP (zamiast przyssawek).


Co do obiegu filtracji, miałem na myśli coś takiego.

40rq.jpg


Przy tym rozwiązaniu, znajdziesz to na moich zdjęciach, nie zalegają mi żadne brudy na dnie. Dodatkowo wylot z filtra faluje taflą wody, dzięki czemu w zbiorniku widać pełno drobinek powietrza. A samo akwarium jest bezgłośne.

W maskującej części plexi / pcv mozna wyciąć od spodu jakiejś wielkości (sam dopasujesz odpowiednią) dziurę, tak by woda swobodnie mogła przepływać do wlotu kubła. Można też schować grzałkę na płasko lub w pionie, za kamieniami. Dzięki temu można zrezygnować z maskującego pcv, jeśli elementy kubła będą słabo widoczne. U mnie nurt generowany przez JVP rozdziela się w połowie akwa, by częściowo przepłynąć między dekoracjami w stronę tylnej ściany i tam zawrócić znów w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj mi bana bo nawykow nie zmienie.


Misiek ja mam jvp na magnesy. NIe ma problemu.


Dzieki za info. Swoja droga poprawiasz mnie wklejajac info o polskich znakach, a sam kaleczysz Polski Jezyk nie znajac interpunkcji. To nie jest nic zlosliwego. Naprawde. Tak samo jak w stosunku do eljota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj mi bana bo nawykow nie zmienie.


Na tym forum szanujemy się nawzajem między innymi używając polskich znaków. Bo po pierwsze jesteśmy Polakami i dbamy o swój język, a po drugie ciężko się czyta teksty napisane bez polskich znaków(lenistwo), a to oznacza brak szacunku dla czytających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawa szacunku do osoby piszacej powinna rozpoczac sie od pisania o niej z duzej litery, czego nie czynisz dajac znak swojej ignorancji, piszac ''tobie''


To nie jest forum Jezyka Polskiego, wiec prosze nie smiecie mi w temacie. Albo dajcie mi bana.

--

W takim razie. Wy obrazacie mnie, poniewaz nie uzywacie inteprunkcji.

Rozpoczynacie zdanie od "A..."

Nie okazaliscie mi szacunku. Nie czuje urazy. Odbijamy od merytoryki postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za info. Swoja droga poprawiasz mnie wklejajac info o polskich znakach, a sam kaleczysz Polski Jezyk nie znajac interpunkcji. To nie jest nic zlosliwego. Naprawde. Tak samo jak w stosunku do eljota.

Jeszcze jedna taka głupia uwaga a będzie inaczej rozpatrywana. Jeżeli moderator zwrócił Tobie uwagę to proszę do tego się dostosować. Jeżeli chcesz pisać na forum to przeczytaj regulamin a tam wyraźnie jest napisane, że używamy Polskich znaków. A po za tym jeszcze jedno OT wszystko zostanie usunięte.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To daj mi bana bo nawykow nie zmienie.


Misiek ja mam jvp na magnesy. NIe ma problemu.


Dzieki za info. Swoja droga poprawiasz mnie wklejajac info o polskich znakach, a sam kaleczysz Polski Jezyk nie znajac interpunkcji. To nie jest nic zlosliwego. Naprawde. Tak samo jak w stosunku do eljota.



Serio uważasz,że niechlujna pisownia jest w porządku? Cóż to świadczy o tobie i jak nadajesz się na moderatora. Znasz takie powiedzenie "jeśli weszłeś między wrony..." ? Po prostu uszanuj zasady panujące na tym forum. Bana może się nie dorobisz, ale czasem jawna recydywa skutkuje znikaniem postów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.