Skocz do zawartości

Strona Tan-Mal po liftingu


Tan-Mal

Rekomendowane odpowiedzi

Po wybraniu opcji "Aktualna oferta ryb", upraszczając mamy takie możliwości : "Zamów aktualną ofertę", "Szybki kontakt", "OSI pokarm klasy PREMIUM, który smakuje". Moim zdaniem jest to droga na skróty. Żadnej zachęty np. zdjęć rybek (nawet nie wszystkich, chociaż kilku atrakcyjnych) lub zdjęć z atrakcyjnymi akwariami. Czegokolwiek co sprowokowałoby do kliknięcia "Zamów aktualną ofertę". W przeciwieństwie do części wcześniejszych wypowiedzi, uważam że na tym etapie, podawanie cen nie jest konieczne.

Osobiście strony nie używam. Jestem zadowolony, że otrzymuję od Tan-Malu co kilka miesięcy (jak zapewne większość z nas) aktualną ofertę z cenami. Jest to dla mnie punkt odniesienia - co jest dostępne i za ile. Jak przyjdzie czas zapewne z niej skorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zawsze na tej stronie brakowało mi zdjęć ryb z oferty. Lubię wiedzieć co konkretnie kupuję. Może i można skopiować nazwę i sobie w googlach wyszukać ale niekoniecznie potem ryby wyglądają tak samo. Więc z mojego pkt widzenia wiele się na tej stronie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze na tej stronie brakowało mi zdjęć ryb z oferty. Lubię wiedzieć co konkretnie kupuję. Może i można skopiować nazwę i sobie w googlach wyszukać ale niekoniecznie potem ryby wyglądają tak samo. Więc z mojego pkt widzenia wiele się na tej stronie zmieniło.


Aktualnie nie ma na stronie zdjęć "hodowli" i oferowanych ryb.

To trochę zniechęca do kupowania drogich ryb bez możliwości zobaczenia jak wyglądają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zgadzam się w 100% z przedmówcami... Jako nowicjusza planującego zakupy, zniechęca mocno brak podstawowych informacji - zdjęć ryb i cen oraz opcji/kosztów transportu.


Również poproszę o ofertę na maila... kontakt przez stronę kiepski...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam


I ja podzielę się swoimi uwagami co do strony, prowadzę kilka sklepów internetowych, więc mam nadzieję, że moje uwagi będą cenne:


* ogólny wygląd strony- ładny w dobrym guście, kolorystyka oraz grafika nawiązuje do Afryki ale nie do rybek mógł bym sądzić, że sprzedajecie słonie lub wycieczki do Afryki :)

* Strona Główna- należy podać trochę informacji o prowadzonej działalności (nie tylko je wypunktować ) , można dać krótki ogólny opis biotopu Malawi, kilka ładnych zdjęć,

* O nas - opis OK ale zdjęcie powinno być zespołu a nie Klientów, reszta OK.

* Aktualna oferta ryb- to już tragedia :(, powinno być coś w stylu sklepu (pokazać samca i samiczkę oraz cena i termin realizacji)- wiem, że to jest najwięcej roboty, ale raz zrobione będzie działać wiecznie :)

*Pokarmy OSI - opis OK ale też wolałbym sklep aby po prostu zrobić zakupy :)

* Galeria - raczej wstawił bym ryby a nie pokarm :( rybki są dużo ciekawsze

* Literatura- opis OK, jeżeli sprzedajecie, to zróbcie sklep

* Zasady zakupu - brak zasad jedynie kontakt ?? wielu Klientów nie ma ochoty dzwonić i jeżeli nie znajdą szybko potrzebnych informacji, to pójdą do innego sprzedawcy,

* Kontakt- OK,

*Promocje- wstawcie zdjęcia artykułów w promocji- grafika przyciąga i zatrzymuje Klienta


I to tak na szybko kilka uwag :))) ma nadzieję, że pomocne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.