MaciekMalawi Opublikowano 16 Czerwca 2007 #1 Opublikowano 16 Czerwca 2007 Witajcie Mam pytanie - co myślicie o tym jak bym wymontował z szafki jedną deskę tą zaznaczoną na zdjęciu żeby wstawić tam filtr nie rozleci się ?? będzie na niej stało akwa 240L, szafka ma być firmowa pod akwarium. http://img142.imageshack.us/my.php?image=2043971423qm7.jpg
Mjunszajn Opublikowano 16 Czerwca 2007 #2 Opublikowano 16 Czerwca 2007 Takie półki na ogół nie sa przykręcane. Mozna je zwyczajnie wyjąć- pod jednym warunkiem- jezeli tył szafki jest z płyty. Niestety ale bywają takie, gdzie jest płyta pilsniowa- wtedy w ogóle nie kupuj.
MaciekMalawi Opublikowano 16 Czerwca 2007 Autor #3 Opublikowano 16 Czerwca 2007 Chodzi Ci o to żeby płyta z tyłu była takiej grubości jak wszystkie inne z których zrobiona szafeczka ?? To w tej na zdjęciu pod katem widać że tył jest chyba z grubej płyty: http://allegro.pl/item206359475_szafka_ ... urami.html ale czy mógłbym w środku szafki wyjąć tą półkę żeby filtr zmieścić czy to było by mądre bo szafka straci na stabilności ?? firma akwa-rynkar dobra jeśli chodzi o szafki ?? albo taka: http://allegro.pl/item202156820_szafka_ ... ynkar.html dobra ;] ?? tania i estetyczna ;] tylko że filtra nie ma gdzie schować ;/ albo takie ?? gość tak jak ja z Krakowa, robi ładne tanie szafeczki pod akwaria: http://allegro.pl/item204397117_szafka_ ... k_ow_.html http://allegro.pl/item204397142_szafka_ ... k_ow_.html tylko też nie wiadomo czy to solidne i stabilne ;/
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się