Kreciq Opublikowano 2 Czerwca 2013 #1 Opublikowano 2 Czerwca 2013 Cześć jestem nowy w razie wpadek proszę o wyrozumiałość.Jestem w trakcie tworzenia i aranżacji Malawi.Pozdrawiam
stan Opublikowano 2 Czerwca 2013 #3 Opublikowano 2 Czerwca 2013 Witamy na najlepszym forum pyszczaków Malawi :-) !
Guban88 Opublikowano 2 Czerwca 2013 #5 Opublikowano 2 Czerwca 2013 Siemanko Czekamy na twoje akwa [102] Malawi
Kreciq Opublikowano 23 Czerwca 2013 Autor #6 Opublikowano 23 Czerwca 2013 Nareszcie jest Malawi !!!!!Sprzęt biolog HW302,filtr wewnętrzny Unifilter 1000 Aquael,jeszcze został do założenia falownik który przyjedzie za tydzień.Oświetlenie 2 żarówki led 2,6W odpowiadającej 21W, 6400K każda we własnoręcznie zbudowanej oprawie Obsada: Labidochromis caeruleus 1+4 Iodotropheus sprengerae 1+2 Jeszcze dokupię dwie samiczki Metriaclima Zebra Gold Kawanga1+2 zastanawiam się nad kupnem jeszcze dwóch samiczek. Mam zamiar kupić Melanochromis cyaneorhabdos - maingano tylko nie wiem w jakich proporcjach i czy nie będzie za dużo ryb jak na taki litraż .Ewentualnie proszę o jakieś propozycje co do obsady.
krzysiutoja Opublikowano 23 Czerwca 2013 #7 Opublikowano 23 Czerwca 2013 Witaj to chyba Musisz do innego działu pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się