Skocz do zawartości

Nowy start baniaczka 112L


Ghost_Writer

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przemawia do ciebie kompanie się w jeziorze, rzece albo morzu w upalne dni, gdzie obcy tobie ludzie sikają a inni nawet stawiają klocka :D


Damn.. teraz to pojechałeś :D

A przypadkiem nie będzie brzydko pachnieć?


A swoją drogą, moja małżowinka to już w dzień w dzień pyta kiedy będą nowi lokatorzy.. .:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tobą Nabe, masz rację ale jak się nie ma starego działającego filtra to trzeba niestety kupować specyfiki albo zwyczajnie nasikać, pomimo iż jest to archaizm. A wiele jest przykładów że archaizmy nadal są lepsze niż nowoczesne wodotryski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak się nie ma starego działającego filtra to trzeba niestety kupować specyfiki albo zwyczajnie nasikać, pomimo iż jest to archaizm. A wiele jest przykładów że archaizmy nadal są lepsze niż nowoczesne wodotryski.
Mocz to tylko pożywka, bakterie nitryfikacyjne tak czy tak trzeba by kupić. Dodatkowo z moczem możesz dodać dużo różnych związków chemicznych (np. fosforany) jak również bakterii, tych nie koniecznie pożądanych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze prace poczynione. Efekt na zdjęciu


dsc0055jn.jpg


Wiem, wiem, bida.... początki zawsze są trudne ... :|


Wczoraj było na tyle późno że nie miałem już sił myśleć i układać w środku, kamienie jeszcze dojdą (nie zdążyły się wygotować wszystkie). Ledwo zassałem wodę do węża dla kubła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, nie spiesz się. To zły doradca :) Czy zrobisz wszystko w parę dni dłużej to bez znaczenia, najważniejsze żeby zrobić wszystko dobrze i być potem zadowolony. Choć i Tak zdarza mi się, ze i tak dochodzę do wniosku, że zrobiłbym coś inaczej.


U Ciebie wsadziłbym jakiś wyższy kamień (choć wiem, że z kamieniami nie jest łatwo i różnie bywa), i zorganizowałbym jakieś tło. Jeśli ma być choć chwilowo tanio, to przynajmniej czarna folia na szybę. Wydaje mi się, że lepsze to będzie niż ściana i osprzęt w tle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy wcześniej coś wyższego by się przydało (przynajmniej z prawej strony) żeby filtr wew. zasłonić. IMO trochę za dużo piasku. Czy te kamienie leżą na piasku? Pyski lubią kopać - żeby coś tam kiedyś nie pospadało:)


P.S. zmień obsadę "Kot Bombel" będzie ciut za duży do tego szkiełka:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod piaskiem jest styropian, kamienie leżą na piasku,jak i kilka pod piaskiem. Z dostępnością serpentynitu jest u mnie krucho. W ogóle panowie - ratujcie!! chyba nie dokładnie umyłem baniak. Mam gdzie nie gdzie ciut brudu w postaci jakiś tam smug. Co z tym zrobić? - spuszczać wodę całą czy do połowy tylko i gąbką kuchenną czyścić? A co do obsady, to kot bombel prawie zrobił sobie kuwetę :) z baniaczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.