Renton Opublikowano 5 Maja 2013 #1 Opublikowano 5 Maja 2013 Cześć, Poniżej przedstawiam nowe wcielenie mojego akwarium. Opis sprzętu i obsady są pod linkiem poniżej. Znajdziecie tam też zdjęcia, gdy w zbiorniku był jeszcze wapień filipiński http://forum.klub-malawi.pl/malawi-240l-raz-pierwszy-t21114.html
Guban88 Opublikowano 5 Maja 2013 #2 Opublikowano 5 Maja 2013 Jak dla mnie jest to lepsza wersja twojego akwa [102] Malawi
pablojogi Opublikowano 5 Maja 2013 #3 Opublikowano 5 Maja 2013 bardzo ładnie, powodzenia i zadowolenia z akwa oraz ryb:-)))
pit73 Opublikowano 6 Maja 2013 #5 Opublikowano 6 Maja 2013 Ciekawa aranżacja, podoba mi się. Powodzenia!
JEFFIK Opublikowano 6 Maja 2013 #6 Opublikowano 6 Maja 2013 Ładny klimat baniaka, napewno lepsza wersja od poprzedniej. P.S. Nie myslałeś o ujednoliceniu kambuli bo to najbardziej rzuca się w oczy;) Popraw proszę tę literówkę bo trzeba zgadywać o co chodzi
Renton Opublikowano 6 Maja 2013 Autor #7 Opublikowano 6 Maja 2013 Ładny klimat baniaka, napewno lepsza wersja od poprzedniej. P.S. Nie myslałeś o ujednoliceniu kambuli bo to najbardziej rzuca się w oczy;) Myślę nieustannie Z tych które tworzą tło raczej nie zrezygnuję, ale reszta jest do wymiany na serpentynit. Na składzie ogrodniczym na którym się zaopatrzyłem ciężko wybrać coś co trafia w moje upodobania. Dwa duże kamienie wygrzebałem z całej kupy w cyklu jeden na tydzień
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się