Renton Opublikowano 26 Kwietnia 2013 #1 Opublikowano 26 Kwietnia 2013 Powiedzcie, że to coś na co czekałem, czyli zielenice??? Oczywiście pytam o to zielone na okrzemkach. Rozwija się bardzo powoli. Wskaźniki w normie, oświetlenie Sun Glo 1x30W (240l - 120 cm)
Renton Opublikowano 26 Kwietnia 2013 Autor #3 Opublikowano 26 Kwietnia 2013 I na to liczę. Akwarium ma dopiero 3 miesiące, ale okrzemki chyba już powoli stopują. Widzę różnicę po tylnej szybie na której wcześniej z dnia na dzień pojawiały się brązowe łaty tego ustrojstwa, a teraz już zdecydowanie wolniej. Czekam na pokaźny zielony trawnik na wapieniach .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się