Skocz do zawartości

AQUARIUM-FISH prosze o opinie.


bolo141

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze Pana prosze dokladnie odczytac moje odpowiedzi i je dogłębnie przeanalizować. Akwarium jest gotowe od kilku miesiecy. Tutaj widac cierpliwosc klienta i cierpliwosc sprzedawcy.... Prosze to zrozumiec.

Pozdrawiam


No właśnie odpowiedz niczego znowu nie wnosząca!!

Nie ma zdjęć bo nie ma akwarium !! Wciąż twardo Pan kłamie ze stoi na magazynie i właśnie to jest najgorsze, bezczelność bezgranicznia! ! Umawialiśmy się ze dlatego ze mieszkam za granicą będzie Pan wysyłał zdjęcia z przebiegu produkcji , czy może kłamie? Pol roku i dalej Pan kłamie ze akwarium jest ale mam je odebrać bez obejrzenia, mój kurier przywiezie mi do UK , a co jeżeli się okaże że akwarium jest źle wykonane, ma jakieś błędy konstrukcyjne? Odbierze Pan na własny koszt ??

Pogodził em się już z tym ze mnie Pan tak potraktował ale czemu dalej Pan się pogrąża? ? Nie można poprostu przyznać się ?? Nie zależy mi jak Pan pisze żeby Panu zaszkodzić , ja kota w worku nie kupie!!!

I jeszcze jedno Panie Karolu dlaczego w końcowej fazie wysłał mi Pan emaila w którym Pan napisał ze wysłał Pan zdjęcia a ich tam nie było? Pomyłka ? Czy nie jestem jedynym którego Pan tak potraktował?

Aha no i nagle cena wzrosła o ponad 1000 złotych!!!!! , żebym zrezygnował jednak z własnej woli? Myślałem ze rozmawiam z dorosłym człowiekiem i najgorsze ze sugerowałem się pozytywnymi opiniami głównie z tego forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie scrawl666 i Olobolo,

Prowadzenie dyskusji na takim poziomie szczegółowości w indywidualnej sprawie wykracza poza ramy tego wątku.....



Oczywiście rozumiem i przepraszam , miałem tylko nadzieje ze skoro ktoś mnie tak potraktował to będzie miał odwagę na forum publicznym się z tego jakoś wytłumaczyć, niestety się pomyliłem

Pozatym jest to temat opinii o tej firmie wiec chciałem opisać moje doświadczenie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że skoro akwaria powinny być robione z dbałością o każdy szczegół, to dyskusja rownież powinna być szczegółowa. Dyskusja jest na temat. Jakość usług w tym kraju musi wzrosnąć i to my klienci musimy dbać o to bo nikogo to nie interesuje.

Wychodzi na to ze kupując akwarium trzeba miec szczescie!!! Na prawdę uważacie ze to jest normalne?!

Chyba warto abyrpducenci sprzedąwali produkty powtarzalne.

  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrażenie opinii, a "pranie brudów" to dwie różne rzeczy...


W którym momencie to "pranie brudów" ?

Opisuje szczegóły w jaki sposób zostałem oszukany i uwierz ze tylko z szacunku do innych uczestników tego forum nie napisałem wszystkich szczegółów, wyraziłem opinie ze szczegółami - to wszystko.Ktos jest zadowolony ma prawo to wyrazić ze szczegółami ale jeśli nie jest to już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w każdym - co ktoś zrobił, czego nie zrobił, co napisał, czego nie napisał itp itd. Przejdźcie sobie z tym na pw i tyle.


Uwierz mi ze przez pół roku próbowałem w normalny sposób to załatwić , chce ostrzec innych , chce żeby wiedzieli na co zwrócić uwagę .A szczegóły potrzebne są również do tego żeby ludzie nie popełniali takich błędów jak ja , sugerując się mało szczegółowymi, nic nie wnoszącymi opiniami które może napisać każdy

Uwierzył byś gdybym napisał : Nie kupujcie u tego Pana bo on jest oszustem?

Ja się takimi opiniami zasugerowałem niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie trzeba zatrudnić człowieka. Sądzę że się pan nie wyrabia z zamówieniami a nie chce stracić klienta, który chce kupić akwarium.Mi się udało kupić dobre akwarium ale miał być szlif trapez poler a dostałem bez szlif mat(chyba przez zapomnienie).Szkło guardian.Czekałem ok miesiąc. Jestem zadowolony i ja popieram Pana Karola tylko tak jak pisze...ceny ma pan dobre(ba najlepsze ) tylko sprawdzić wykonanie przed wysyłką i zatrudnić dobrego pracownika a klientów napewno będzie więcej i będą zadowoleni. Pozdrawiam i powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.