pozner Opublikowano 7 Czerwca 2014 #21 Opublikowano 7 Czerwca 2014 jeszcze ja wrzucę swoje trzy grosze. U mnie kamienie stoją na styropianie i niestety po jakimś czasie styropian zaczął się kruszyć i pływać kawałkami. Poza tym pysie kopią i dokopują się oczywiście do styropianu, nie wygląda to ciekawie. W związku z wymianą obsady postanowiłem zrobić coś innego. Przykleję styropian do dna silikonem akwarystycznym, a górę styropianu wysmaruję silikonem i wysypię na to piasek. Powinno być solidnie i estetycznie.
biz0n Opublikowano 8 Czerwca 2014 #22 Opublikowano 8 Czerwca 2014 Ja zamierzam postawić kamienie na Austrotherm Styrodur xps - 20mm, myślę że będzie OK, to dość twardy materiał i nie powinien się rozlecieć.
Bonio61 Opublikowano 8 Czerwca 2014 #23 Opublikowano 8 Czerwca 2014 Witaj proponuje ci spienione pcv ,miałem 1cm styropian a na nim spienione pcv ,tak jak piszesz styropian rozlatywał się w palcach ,teraz zastosowałem samo pcv
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się