akwadarek Opublikowano 28 Marca 2013 #1 Opublikowano 28 Marca 2013 Witam. Od paru miesięcy ,znudzony zwykłymi akwariami postanowiłem założyć akwarium o całkiem innym biotopie a wiec pyszczaki Akwarium jakie mam to 112l tylko... na większe nie mam możliwości gdyż mieszkam w bloku i gdyby pękło to by było nieciekawie a znam parę takich przypadków. Zdecydowałem się na jeden gatunek pysi YELLOW , mam ich na razie 8 sztuk z czego 3 samce i reszta samic , chwilowo jeszcze 4 sumiki szkliste i glonojad zółty , czkają na nowego właściciela ,ale dobrze się czują jak do tej pory A i jeszcze dwa ślimaki Neritina (neritina natalensis). Żwirek... chciałem piasek ,ale wiele osób mi odradzało , wiec kupiłem żwirek , nie było mniejszego a napalony byłem na przygotowanie akwarium także czekanie i szukanie po innych sklepach nie wchodziło w grę. Miałem zaledwie ponad 350 zł . jest ponad 10 kg wapieni , świetlówka jaka świeci z tyłu to AQUA-GLO a z przodu zwykła ,ale na dniach chcę kupić taką : http://www.aqva-light.pl/shop.php?UID_c=a87e7a112a37&UID=52be4d287436&UID_p=f6936b257563 Napowietrzenie AQUEL + rozgałęzienie i trzy kamyki napowietrzające Filtr AQUEL oświetlenie 3x listwy LED przyklejone na środek pokrywy. Niedługo będę miał przypływ gotówki i prosiłbym was o opinie, porady no i o pomysły na inny wystrój bądź urozmaicenie trochę brzydka jakość zdjęć ,ale nie miałem swojego aparatu. a oto zdjęcia : http://imageshack.us/photo/my-images/547/sdc10538h.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/59/sdc10537s.jpg/
slawek gorol Opublikowano 28 Marca 2013 #2 Opublikowano 28 Marca 2013 witaj Darku do zadawania pytan zapraszam zapraszam do odpowiednich dzialow
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się