piterf Opublikowano 17 Marca 2013 #1 Opublikowano 17 Marca 2013 Witam wszystkich serdecznie. Po długoletniej przerwie z akwarystyką chciałbym powrócić do swojego hobby z przed lat. Od jakiegoś czasu przeglądam to forum i zbieram jak najwięcej informacji na temat tego biotopu. W planach jest zbiornik 420l 140x60x50 , filtracja narurowa,oświetlenie led ale o tym wszystkim wkrótce.
Kriso Opublikowano 18 Marca 2013 #2 Opublikowano 18 Marca 2013 Witaj, wybór biotopu jak najbardziej trafny:D
piterf Opublikowano 8 Czerwca 2013 Autor #5 Opublikowano 8 Czerwca 2013 Przestawiam moją kropelkę Malawi. Fotka robiona telefonem w trakcie dojrzewania zbiornika. I jeszcze mały opis: Akwarium 420l - 140x60x50 Podłoże piasek o granulacji 0,8-1,2mm 50kg Kamienie serpentynit 22kg, otoczak zielony 60kg Filtracja - narurowiec Oświetlenie - na razie naświetlacz led 10W, 1m taśma led niebieska (oświetlenie nocne) http://imageshack.us/a/img825/5043/dsc0249k.jpg[/img]"] Wkrótce nowe fotki z niewielkimi zmianami
Renton Opublikowano 8 Czerwca 2013 #7 Opublikowano 8 Czerwca 2013 Hejka. Gupik rządzi:wink: :shock: to "startowa" tak?
CoolPhone Opublikowano 9 Czerwca 2013 #8 Opublikowano 9 Czerwca 2013 Witaj, ładne akwarium z fajną powierzchnią dna:)
stan Opublikowano 9 Czerwca 2013 #9 Opublikowano 9 Czerwca 2013 Witaj, ładne akwarium z fajną powierzchnią dna:) Pewnie, że fajna powierzchnia dna mam taką samą ! Sam baniak ładnie urządzony przyciąga wzrok !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się