piterf Opublikowano 9 Czerwca 2013 Autor #11 Opublikowano 9 Czerwca 2013 :shock: to "startowa" tak? Oczywiście że to startówki. Gupiki pływają już u siostry a u mnie zagościły pierwsze pyszczaki 10 szt red red i 10 szt neon spot. Tak jak wspomniałem wkrótce nowe zdjęcia.
Jarosław Woźniak Opublikowano 9 Czerwca 2013 #12 Opublikowano 9 Czerwca 2013 Witamy w gronie .Zapowiada się fajne szkiełko!!
krzysiek2301 Opublikowano 10 Czerwca 2013 #13 Opublikowano 10 Czerwca 2013 Hej kolego, Fajny zbiornik. Pozdrowionka, K.D.
piterf Opublikowano 29 Grudnia 2013 Autor #14 Opublikowano 29 Grudnia 2013 Małe odświeżenie tematu. Przez te parę miesięcy akwarium przechodziło małe metamorfozy. Czy tak zostanie - może? http://imageshack.us/a/img24/5797/o3rj.jpg[/img]"]http://imageshack.us/a/img42/1029/oseb.jpg[/img]"] Jak widać nareszcie udało mi się zrobić prototyp lampy led.
Guban88 Opublikowano 29 Grudnia 2013 #16 Opublikowano 29 Grudnia 2013 Fajny aranż Pozdrawiam! [300] Malawi
nabe Opublikowano 30 Grudnia 2013 #17 Opublikowano 30 Grudnia 2013 Nadal jest bardzo przyjemne dla oka.
CoolPhone Opublikowano 30 Grudnia 2013 #18 Opublikowano 30 Grudnia 2013 Ciekawie wyglądają te skały bardziej w centrum baniaka, ogólnie rzecz ujmując - "miód malina" jak dla mnie:)
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się