harisimi Opublikowano 14 Marca 2013 #11 Opublikowano 14 Marca 2013 No to mi ulżyło ... zmień opis w profilu publicznym bo u Nas starych konserwatystów możesz wywołać zejście . 1
Bezprym Opublikowano 14 Marca 2013 #12 Opublikowano 14 Marca 2013 W/g moich obliczeń powinien miec 240 wody netto ( +/- kształt oczywiście ) dodaje kilka zdjeć po przemeblowaniu co myślicie lepiej teraz? http://imageshack.us/photo/my-images/803/1363260986283.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/818/1363260998024.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/811/1363261017232.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/838/1363261029097.jpg/ nie zwracajcie uwagi na mętna wodę to tylko po przemeblowaniu. Lewa strona ok ,tylko ta prawa nie za bardzo, nie myślałeś żeby ten długi kamlot rozłupać na mniejsze? Wtedy byś prawą stronę przesunął na pierwszy plan do przodu a tą małą kupkę ze srodka dał na drugi plan.
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #13 Opublikowano 14 Marca 2013 No to mi ulżyło ... zmień opis w profilu publicznym bo u Nas starych konserwatystów możesz wywołać zejście . zmienione a raczej dodane -- Lewa strona ok ,tylko ta prawa nie za bardzo, nie myślałeś żeby ten długi kamlot rozłupać na mniejsze? Wtedy byś prawą stronę przesunął na pierwszy plan do przodu a tą małą kupkę ze srodka dał na drugi plan. do rozłupania to najprawdopodobniej bedę potrzebował gumówki z diamentową tarczą, wiec raczej narazie sobie odpuszczę , pomysle jeszcze dziś w pracy co zrobić z tą prawą stroną. Wlot do mechanika opuściłem o kilka centów niżej a ta gąbka może zostać?
marek_z_81 Opublikowano 14 Marca 2013 #14 Opublikowano 14 Marca 2013 Wlot do mechanika opuściłem o kilka centów niżej a ta gąbka może zostać? Jaki to aquael?
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #15 Opublikowano 14 Marca 2013 Tak, aquael circulator 2000, gąbka od jakiegoś wewnętrznego aqua one...
marek_z_81 Opublikowano 14 Marca 2013 #16 Opublikowano 14 Marca 2013 Proponuję coś takiegp lub tkiego o podobnych rozmiarach. 1
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #17 Opublikowano 14 Marca 2013 Spoko dzięki pierwsza bardziej mi sie podoba, zaraz ide na ebaya i zamówie coś podobnego....całe szczeście to groszowe sprawy
marek_z_81 Opublikowano 14 Marca 2013 #18 Opublikowano 14 Marca 2013 Zobacz w sklepie zoologicznym są praktycznie w każdym a bez przesyłki jeszcze taniej wyjdzie.
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #19 Opublikowano 14 Marca 2013 Objechałem już wszystkie w mojej okolicy i ta była jedyną nadająca się, nie mieszkam w Polsce a tutaj inne priorytety mają w sklepach niestety....
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się