piotrekwro Opublikowano 13 Marca 2013 #1 Opublikowano 13 Marca 2013 Witam na imię mam piotrek pochodzę z Wrocławia obecnie mieszkam w anglii. Pisałem juz kilka postów ale dopiero teraz trafiłem tutaj , sorki za pózne przedstawienie sie, ale lepiej pózno niż wcale...lol Zdjecie akwa jeszcze bez rybek http://imageshack.us/photo/my-images/10/1363177388540.jpg/
harisimi Opublikowano 13 Marca 2013 #2 Opublikowano 13 Marca 2013 Witam. Akwarium bardzo ciekawe pod względem kształtu no i jeszcze aby tam pływało coś ciekawego
krzysiek2301 Opublikowano 13 Marca 2013 #3 Opublikowano 13 Marca 2013 Super akwarium kolego Kształt powala na kolana, jestem ciekaw jakie wymiary i litraż Wrzuć fotki jak już coś będzie w nim pływało. Pozdrawiam, Krzysiek
Bezprym Opublikowano 13 Marca 2013 #4 Opublikowano 13 Marca 2013 Witaj! Jeśli mogę coś zasugerować to ustawiłby tam 3 skupiska kamieni. Powstałyby w ten sposób 3 rewiry.Po zatym fajny nietypowy kształt. 1
marek_z_81 Opublikowano 13 Marca 2013 #5 Opublikowano 13 Marca 2013 Obawiam się, że to akwarium będzie mocno zniekształcać ryby. P.S Co do za gąbunia na filtrze?
piotrekwro Opublikowano 13 Marca 2013 Autor #6 Opublikowano 13 Marca 2013 spoko że wam też się podoba , dzięki za pomysł z tymi rewirami w weekend postaram się coś pozmieniać tylko że troche duże skałki kupiłem i nie jest nimi łatwo manewrować w zbiorniku, gąbka od jakiegoś wewnętrznego aqua one a o co chodzi za mała? co do zniekształceń ... to widziałem to akwa z rybami na fotach i masz trochę racji , jeśli patrzysz przeż te załamania na profilach to trochę zniekształca ale ogólnie było ok ,,,, taki efekt 3d...
Bezprym Opublikowano 13 Marca 2013 #7 Opublikowano 13 Marca 2013 No jeśli za duże to można temu jeszcze jakoś zaradzić myślę że jeszcze jakbyś pokombinował z nurzancami to fajny efekt wizualny można by było uzyskać.Na szybę od strony ściany pomyślałbym też o jakimś tle (folia samoprzylepna).Popatrz jak facet mający akwarium o nietypowym kształcie sobie z tym poradził. [ame] [/ame]
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #8 Opublikowano 14 Marca 2013 Zrobiłem już przemeblowanie ale i tak wydaje mi się że nowe 3 skupiska kamoli są za blisko siebie ( za mały zbiornik jednak ) . Tło juz tam jest widać na zdjęciu, taka kamienna ściana, a dowiem się o co chodziło z ta gąbeczką?. pozdro
harisimi Opublikowano 14 Marca 2013 #9 Opublikowano 14 Marca 2013 Hehe wszyscy Cię witamy i chwalimy za baniak ale jeśli to jest 100 litrowy pojemnik to zupełnie się nie nadaje dla Malawi a fotka jeśli na prawdę jest on tak mały, sugeruje jakbyś miał niezłe szkiełko .
piotrekwro Opublikowano 14 Marca 2013 Autor #10 Opublikowano 14 Marca 2013 W/g moich obliczeń powinien miec 240 wody netto ( +/- kształt oczywiście ) dodaje kilka zdjeć po przemeblowaniu co myślicie lepiej teraz? http://imageshack.us/photo/my-images/803/1363260986283.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/818/1363260998024.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/811/1363261017232.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/838/1363261029097.jpg/ nie zwracajcie uwagi na mętna wodę to tylko po przemeblowaniu.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się