bajron1984 Opublikowano 6 Marca 2013 #1 Opublikowano 6 Marca 2013 Witam,nie wiem czy dobrze widać będzie ale na tym wapieniu pojawił się zielony nalot ale rybki nie widać by to skubały http://naforum.zapodaj.net/fb14f518063b.jpg.html
Bojar Opublikowano 6 Marca 2013 #2 Opublikowano 6 Marca 2013 Witam,nie wiem czy dobrze widać będzie ale na tym wapieniu pojawił się zielony nalot ale rybki nie widać by to skubały http://naforum.zapodaj.net/fb14f518063b.jpg.html Niestety mało widać na tym zdjęciu Zrób lepsze Na piasku też się pojawia ?
bajron1984 Opublikowano 6 Marca 2013 Autor #3 Opublikowano 6 Marca 2013 Nie na piasku nie ma tylko na wapieniach koralowych.
bajron1984 Opublikowano 6 Marca 2013 Autor #5 Opublikowano 6 Marca 2013 Kurde testy dostane dopiero w piątek gdyż wszystkie kupowałem u jednego sprzedawcy a te testy JBL musiał sprowadzić bo raz dwa mu ludzie wykupili.A co do zdjęcia to te glony widać dobrze w wodzie ale jak już kamyk wyjmę to ich nie widać prawie.
eljot Opublikowano 6 Marca 2013 #6 Opublikowano 6 Marca 2013 Temat dotyczy identyfikacji glonów. Jest odpowiedni wątek do tego celu. Zamykam
Rekomendowane odpowiedzi