aqua-fan Opublikowano 3 Marca 2013 #1 Opublikowano 3 Marca 2013 Witam wszystkich z forum -jestem tu nowy --kiedyś posiadałem ryby z malawi -ale było to bez obeznania i na wariata -chcę teraz wrócić do tych pieknych ryb -ponieważ nie mam czasu chodzić nad moim roślinniakiem --posiadam wszystki potrzebny sprzęp --więc muszę się oczytać i robie nowy biotop -- 1
marek_z_81 Opublikowano 3 Marca 2013 #2 Opublikowano 3 Marca 2013 Witaj na forum. Na dzień dobry wielki plus, za to, że muszę się oczytać i robie nowy biotop --
Perez666 Opublikowano 3 Marca 2013 #3 Opublikowano 3 Marca 2013 Witaj. Zapoznaj się z http://forum.klub-malawi.pl/faq.php Jeśli będziesz potrzebował pomocy to załóż temat w odpowiednim dziale. 1
aqua-fan Opublikowano 10 Marca 2013 Autor #7 Opublikowano 10 Marca 2013 No to zaczynamy początki -Malawi ---http://zapodaj.net/4b7fd1946b779.jpg.html http://zapodaj.net/fe4e7dd9323b8.jpg.html http://zapodaj.net/4c720c8f8491d.jpg.html http://zapodaj.net/03b3aa1359c49.jpg.html http://zapodaj.net/ed788810b6fed.jpg.html
Bezprym Opublikowano 10 Marca 2013 #8 Opublikowano 10 Marca 2013 Szkoda że styropianu wewnątrz akwarium nie przyciąłeś po kilka centymetrów z przodu i po bokach,byłby wtedy niewidoczny.
aqua-fan Opublikowano 10 Marca 2013 Autor #9 Opublikowano 10 Marca 2013 W środku stropianu nie widać jak przysypałem piaskiem -a ten widoczny to jest pod akwarium ----]]
slawek gorol Opublikowano 10 Marca 2013 #10 Opublikowano 10 Marca 2013 W tym watku sie witamy. Zapraszam do dyskusji w odpowiednich dzialach. Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi