Skocz do zawartości

O.S.I. Prostar Maintenance Flakes


tombud

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko co potrzebne mam już w domu :) Teraz tylko potrzebna będzie chwila na ważenie i podzielenie wszystkiego. Bądźcie proszę cierpliwi.


Koperty strunowe i kartony zamówiłem, pewnie uda mi się odebrać w najbliższych dniach bo znalazłem je w Krakowie. Pokarm jeszcze dziś będę miał u siebie.


100g żarcia wychodzi nas 11,64 PLN. Cena uwzględnia pokarm, koperty, karton i pozwoliłem sobie dodać moje wydatki na paliwo. By to wszystko ogarnąć muszę przejechać kolo 120 km :) Jednak wyjdzie taniej, niż gdyby to wszystko miało być do mnie przesłane, plus oszczędność czasu.


Żarcie można odebrać ode mnie osobiście. W przypadku przesyłki do ceny każdy powinien doliczyć jej koszt. Paczka pocztowa to 9,50 PLN. Za priorytet jest 1,50 PLN dopłaty.

http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,krajowy_paczka_pocztowa.html


1. Bialy73 - 400g - 300+100 --> 46,56 + 9,5 przesyłka = 56,06 PLN - priorytet

2. Misiek - 1400g --> 162,93 PLN

3. Harnas - 400g --> 46,56 + 9,5 przesyłka = 56,06 PLN - priorytet

4. oleraf - 200g --> 23,28 + 9,5 przesyłka = 32,78 PLN - priorytet

5. Churchill - 400g (2x200g) --> 46,56 + 9,5 przesyłka = 56,06 PLN - priorytet

6. tomek-o26 - 300g --> 34,92 PLN - odbiór osobisty

7. lob - 300g --> 34,92 PLN - odbiór osobisty

8. Kogi - 400g -->46,56 + 9,5 przesyłka = 56,06 PLN

9. bartlomiejb - 300g --> 34,92 + 9,5 przesyłka = 44,42 PLN - priorytet

10. gianni - 300 g --> 34,92 + 9,5 przesyłka = 44,42 PLN - przesyłka ekonomiczna

11. piterf - 200g --> 23,28 + 9,5 przesyłka = 32,78 PLN

12. chlodnica - 200g --> 23,28 + 9,5 przesyłka = 32,78 PLN

13. Meszek - 200g --> 23,28 PLN - odbiór osobisty ZOOBOTANICA


Rozdzielone całe 5kg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłka pokarmu z mojej strony przesunie się trochę. Dziś okazało się, że dziś wyjeżdżam na tydzień. Nie zdążę Wam tego dziś rozdzielić i wysłać...


Ponad to, do dziś nie przysłali mi swoich adresów Kogi i Oleraf. W związku z tym nie odesłałem ich moich danych do przelewu. Panowie, jeśli nie jesteście pokarmem zainteresowani napiszcie... czas leci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale i ja jestem na urlopie, nie podałem więc adresu bo tu gdzie jestem paczka szła by ruski rok. Odezwę się jak wrócę. Pokarmem jestem jak najbardziej zainteresowany. W poniedziałek puszczę PW bo nie mam jeszcze sprecyzowanych planów gdzie wyląduje - urlop trwa w najlepsze. Przepraszam że nie odpisałem ale chcę mieć pewność że odbiorę tą paczkę bez przygód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.