Bezprym Opublikowano 11 Lutego 2013 #11 Opublikowano 11 Lutego 2013 Najpierw kolego postaw większy baniak i zaopatrz się w odpowiedni sprzęt a potem pomyśl o dodatkowych rybkach.
krysba Opublikowano 11 Lutego 2013 Autor #12 Opublikowano 11 Lutego 2013 Taki mam zamiar jeszcze w tym roku.
waszek18 Opublikowano 11 Lutego 2013 #13 Opublikowano 11 Lutego 2013 Jeszcze w tym roku? Tosz to 10 miesiecy. Nie kupuj wiecej ryb. Dopiero jak kupisz wiekszy zbiornik zacznij myslec o rybkach. Pozdrawiam :-) Wysłane z LG L9
Sebastian_Z Opublikowano 15 Lutego 2013 #14 Opublikowano 15 Lutego 2013 Czesc tak jak koledzy piszą, nie kupuj rybek, zajmij się tymi:-) Zacznij zbierać kasę na jakąś 450. Wtedy koledzy Ci doradzaB-) Pozdrawiam...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się