stan Opublikowano 2 Lutego 2013 #21 Opublikowano 2 Lutego 2013 Jeszcze jedna prośba lukasz. Jaka jest średnica samego wylotu płaskiego ? http://rybarium.pl/eheim-wylot-plaski-do-installationsset-2.html
aarset Opublikowano 3 Lutego 2013 #22 Opublikowano 3 Lutego 2013 Jaka jest średnica samego wylotu płaskiego ? http://rybarium.pl/eheim-wylot-plaski-do-installationsset-2.html 20 mm
lukaszzsch Opublikowano 3 Lutego 2013 Autor #23 Opublikowano 3 Lutego 2013 20 mm Wszystkie elementy tej serii maja wewnetrznie 20 mm, a zewnetrznie 25/26 mm Jak pisalem wchodzą z lekkim luzem w elementy nibco 3/4 cala
stan Opublikowano 3 Lutego 2013 #24 Opublikowano 3 Lutego 2013 Ok ! Dzięki pany za pomoc w tej kwestii !
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się