Skocz do zawartości

pseudotropeus saulosi + cynotilapia afra cobue F1


Damian S

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym na Twoim miejscu rozważył akwarium jednogatunkowe z P. saulosi i spróbował z 3 samcami tego gatunku.

Rezygnując z C. afra cobue zrobi Ci się trochę więcej miejsca w akwarium, nie mówiąc już o tym, że samice P. saulosi są o wiele ładniejsze od samic C. afra cobue.

Prawda jest taka, że w akwarium o takim litrażu masz dość ograniczone możliwości jeśli chodzi o dobór obsady, a wybór takiego wariantu jak powyżej zaproponowałem moim skromnym zdaniem pozwoli Ci stworzyć bardziej kolorowe akwarium, aniżeli w połączeniu z afrą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu rozważył akwarium jednogatunkowe z P. saulosi i spróbował z 3 samcami tego gatunku. QUOTE]


Wiem, że to wszystko jest takie naciagane :( ale uparłem się na to by były te dwa gatunki , może jakieś inne połaczenie , Yellow tez mi sie podobaja

...


albo np:


Neon Spot F1

Metriaclima Msobo Magunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

magunga na Twoj baniak za duza juz lepiej

membe deep+ c. afra

yellow+ c .afra

yellow+ p.saulosi

Pamietaj ze u afry tylko samiec jest ladny.



kurde to jak juz bym obsadzał yellow+ p.saulosi to jeszcze pasowała by mi do tej obsady Rdzawa ,


yellow+ p.saulosi+ rdzwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u PabloJogi ze ma to połaczenie, podobało by mi się. Na upartego nie mogły by harcować po 200 l zbiorniku?


Malawi 200l ( 2+5 Neon Spot F1 oraz 3+7 Metriaclima Msobo Magunga F3)


Drobna prośba porządkowa - postaraj się unikać błędów i popraw już istniejące ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem u PabloJogi ze ma to połaczenie, podobało by mi się. Na upartego nie mogły by harcować po 200 l zbiorniku?


Malawi 200l ( 2+5 Neon Spot F1 oraz 3+7 Metriaclima Msobo Magunga F3)


Drobna prośba porządkowa - postaraj się unikać błędów i popraw już istniejące ;)



Tutaj Kolego nie za bardzo jest sens kombinować z obsadą bo i tak nie wymyślisz takiego układu, w którym 3 gatunki mogłby "harcować" (jak to określasz) w takim zbiorniku jak Twój.

Gdybyś w takim zbiorniku umieścił neon spot'y razem z msobo to z mojej strony szczere współczucia dla elongatusów.......


Za radą eljota12 może warto byłoby się zastanowić nad trochę większym akwarium i wtedy miałbyś więcej możliwości jeśli chodzi o obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj Kolego nie za bardzo jest sens kombinować z obsadą bo i tak nie wymyślisz takiego układu, w którym 3 gatunki mogłby "harcować" (jak to określasz) w takim zbiorniku jak Twój.

Gdybyś w takim zbiorniku umieścił neon spot'y razem z msobo to z mojej strony szczere współczucia dla elongatusów.......


Za radą eljota12 może warto byłoby się zastanowić nad trochę większym akwarium i wtedy miałbyś więcej możliwości jeśli chodzi o obsadę.



wiekszy baniak nie wchodzi w gre na ta chwile niestety , jak macie jeszcze jakis pomysł 2 gatunkowej obsadki ładnie wygladajacej razem i współzyjacej napiszcie , jak wróce z pracy przesortuje poprzednie posty

i jeszcze zapytam o układ ... Dzieki

--

ostatnie męczenie Was:


pseudotropeus saulosi

Elongatus Chewere


to by mi odpowiadało najbardziej

:( ew co z Chewere mogło by być jesli Saulosi tak bardzo nie pasuja do tego Pyszczaka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.