mutra Opublikowano 13 Maja 2012 #11 Opublikowano 13 Maja 2012 O żarcie się nie martw: zawsze sobie coś wyłowi z wody w akwarium. Przyjść mogło ze środowiska zew. z piaskiem rzecznym, na kamieniach itd. Jak Ci nie przeszkadza to zostaw, niech sobie żyje. To bardziej szczęśliwy traf niż problem. Jak chcesz się pozbyć to też jest kilka metod, tyle tylko że opóźnisz dojrzewanie zbiornika.
Konrad Opublikowano 13 Maja 2012 #12 Opublikowano 13 Maja 2012 Mi to kompletnie nie przeszkadza, jak rybom nie zaszkodzi to może sobie z nimi mieszkać.
Konrad Opublikowano 15 Maja 2012 #13 Opublikowano 15 Maja 2012 Wczoraj późnym wieczorem wpuściłem ryby, do rana zeżarły wszystkie stułbie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się