adam17123 Opublikowano 10 Lutego 2013 Autor #11 Opublikowano 10 Lutego 2013 Dzięki krzysiek2301!w pierwszej aranżacji starałem się wykorzystać to co miałem ze 120-stki!no i trochę trzeba było dokupić . Niestety jak widać pomysł był BARDZO ZŁY! Ale za to teraz to chyba nie ma się czego wstydzić!no może poza litrażem,ale nad tym też już myślę
adam17123 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Autor #12 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 No i trochę się pozmieniało!
aarset Opublikowano 19 Sierpnia 2013 #13 Opublikowano 19 Sierpnia 2013 Aranż dużo lepszy, ale zdecydowanie powinieneś przemyśleć aktualną obsadę.
adam17123 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Autor #14 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 A dokładniej;) może jakieś rady aarset.
aarset Opublikowano 21 Sierpnia 2013 #15 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Załóż temat w odpowiednim dziale. Moderatorzy są wszędzie;) Dokładnie!
Bojar Opublikowano 21 Sierpnia 2013 #16 Opublikowano 21 Sierpnia 2013 Zdecydowanie lepiej. Fajny klimat.
adam17123 Opublikowano 8 Września 2013 Autor #17 Opublikowano 8 Września 2013 Kolejna zmiana.Mam nadzieje,że już ostatnia w tym roku;)
Slawek-meszek Opublikowano 8 Września 2013 #18 Opublikowano 8 Września 2013 Teraz to bardzo dobra metamorfoza. Nie ma tego wapienia filipińskiego. Zlikwidowałeś "garaże". Brawo. Pysie mają gdzie teraz pływać cały środek wolny. Aby tak dalej.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się