MaTyS Opublikowano 23 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 23 Stycznia 2013 Witam mam pytanie czy powstawanie glonow na wapieniach to normalne ? czyszcze je raz na 2 moze 3 miesiace po 3 miesiacach to raz tak mialem cale zielone sie zrobily ale PH wody w normie nic sie nie dzialo ale zielony glon brzydko wyglada czy to normalne takie zarastanie ?
eljot Opublikowano 23 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 23 Stycznia 2013 Normalne odsyłam do wyszukiwarki. Temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi