Jarosław Woźniak Opublikowano 19 Marca 2013 #11 Opublikowano 19 Marca 2013 Witaj Super dwa szkiełka (szczególnie Tanga-fajny litraż).Jeśli mogę coś zasugerować,to wystrój w malawce szpecą te płaskie dachówki. Powodzenia:)i pozdrawiam
Perez666 Opublikowano 19 Marca 2013 #12 Opublikowano 19 Marca 2013 Pytania o obsadę zadaj w odpowiednim dziale.Tutaj tylko się witamy.
goldi85 Opublikowano 19 Marca 2013 Autor #13 Opublikowano 19 Marca 2013 Trochę to nie na miejscu, że pokasowałeś posty moje i innych osób, które je tu zamieściły. Jeżeli jest to miejsce gdzie się witamy powinno się nazywać przywitania, a nie przestaw się i swoje akwarium, gdyż automatycznie wtedy pisze się coś więcej o swoim zbiorniku i zaczyna się rozmowa... Nie zauważyłem takiego wątku nigdzie więc jest to normalne, że odbyło się to tutaj. Zresztą widzę, że większość również prowadzi debaty po kilka stron i ich posty nie zostały usunięte. Może warto pomyśleć o takim miejscu gdzie można by było porozmawiać o wszystkim w swoim baniaku i nie martwić się, że posty zostaną usunięte. Nie odbierz tego jako formę ataku, po prostu wyraziłem co myślę...
eljot Opublikowano 19 Marca 2013 #14 Opublikowano 19 Marca 2013 Może warto pomyśleć o takim miejscu gdzie można by było porozmawiać o wszystkim w swoim baniaku i nie martwić się, że posty zostaną usunięte. Jest takie miejsce http://forum.klub-malawi.pl/podstawy-f142.html
goldi85 Opublikowano 19 Marca 2013 Autor #15 Opublikowano 19 Marca 2013 Dzięki i sorki, mój błąd Nie sprawdziłem dokładnie tego działu. Myślałem, że to inne podstawy, nie podstawy powstawania zbiorników Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się