misieq Opublikowano 6 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Witam szanowne grono a więc Baniak 200l standardowe wymiary oświetlenie 2x18W jedna świetlówka o odcieniu niebieskim nie pamiętam nazwy Obsada 5 x Pielęgnica zebra - Archocentrus nigrofasciatus (niestety same chłopaki ) podłoże piasek z castoramy około 20kg grys marmurowy 20 kg wystrój lawa wulkaniczna czerwona albo brązowa faceci nie rozróżniają kolorów około 15-20 kg filtracja biolog HW-303A wkład od dołu gąbka keramzyt w 2 koszyczkach w 3 zeolit mechanik elite jet flo 150 + głowica turbo 750 ogrzewanie 150W tetra tec woda według paska JBL No3 50 no2 0 GH >7 KH 6d PH8,0 Cl2 0 zdjęcia i z zieleniną oczywiście już posadzone
gregor Opublikowano 6 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Cześć no cóż,rybki fajne ale nie z malawi
Bezprym Opublikowano 7 Stycznia 2013 #3 Opublikowano 7 Stycznia 2013 Rybka ta osiąga 15 cm wzrostu,więc chyba raczej za duża do twojego szkiełka.
misieq Opublikowano 7 Stycznia 2013 Autor #4 Opublikowano 7 Stycznia 2013 docelowo ma być samiec i dwie samice więc wystarczy co do wielkości to hmm poprzednie jakie miałem w 475l miały max 13 cm
waszek18 Opublikowano 7 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 7 Stycznia 2013 Pytanie dlaczego tylko 13 cm? Może słabej jakości pokarm? U mnie wystarczyło dać dobre "papu" i ryby w ciągu miesiąca podrosły tak jak nigdy Teraz wiem, że dobry pokarm to podstawa i koniec. Poza tym na forum Malawi prezentujemy inne zbiorniki?
nabe Opublikowano 7 Stycznia 2013 #6 Opublikowano 7 Stycznia 2013 Fajnie Misieq, ale to forum poświęcone pielęgnicom z Malawi i taki tez temat tego działu. W każdym razie liczymy,że się poprawisz i następnym razem pokażesz coś z pięknymi rybami z jeziora Niassa
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się