kula Opublikowano 5 Stycznia 2013 #1 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Witam wszystkich! Chciałbym Wam przedstawic moje Malawi, po ostatniej zmianie obsady i wystroju. ______________________________________ SPRZĘT : 1.akwarium;720l(200/60/60) (przednia szyba: optiwhite) 2.filtr zew.; eheim classic 1500XL 3.filtr wew.; eheim 5000+ 4.światło; -JBL SOLAR ULTRA COLOR T5 145cm 80w -SYLVANIA AQUASTAR T5 145cm 80w 5.grzałki; 2x Teratec _______________________________________ 1.podłoże; 80kg kwarc drobny 2.kamienie; black beauty (+okrzemek;p), otoczaki green 3.rośliny; -cryptocoryne -microsorium pteropus x3 -anubias _______________________________________ OBSADA (obecna i po redukcji) : -:arrow:fossorochromis rostratus F1 (1+4 nieokreślone)/ (1+2/1+0) -:arrow:buccochromis lepturus F1 (4 nieokreślone)/ (1+2/1+0) -:arrow:dimidiochromis strigatus F1 (1+3 nieokreślone)/ (1+2/1+0) -:arrow:exochochromis anagenys F1 (8 nieokreślone)/ (1+4/1+5) -:arrow:nimbochromis livingstonii F1 (6 nieokreślone)/ (1+1/0+0) -:arrow:nimbochromis venustus (6 nieokreślone)/ (1+0/0+0) -:arrow:protomelas taeniolatus red empress F1 (2+4 nieokreślone)/ (1+2) ________________________________________ Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Forumowiczów
Maciej Opublikowano 5 Stycznia 2013 #2 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Dla mnie bomba! Z tym, że wg. mnie trochę za dużo piachu. Napisz jakie masz tło... Pzdr.
esku Opublikowano 5 Stycznia 2013 #3 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Fajne akwa. przyjemnie sie patrzy. Z czego to jest tlo?
kula Opublikowano 5 Stycznia 2013 Autor #4 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Od Juwela;] http://www.akwarystyczny24.pl/juwel-poster-2-l-efektowny-plakat-dwustronny-na-tlo-o-wymiarach-100x50cm-p-4136.html
esku Opublikowano 5 Stycznia 2013 #5 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Jak dla mnie tło po prostu wymiata. Co masz nad kryptokoryną? (mam na myśli filtrację - strumień wody) Jakoś dziwnie ci ją kładzie. Uważaj na krasnale. 1
kula Opublikowano 5 Stycznia 2013 Autor #6 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Eheim 5000+ z prawej strony dmucha na lewą i to za jego sprawa krypto tak szaleje. Mam go ustawione na maxa , jutro zmniejsze wydajność. Dzieki za podpowiedż co do krasnali.
esku Opublikowano 5 Stycznia 2013 #7 Opublikowano 5 Stycznia 2013 Kiedyś miałem krypto pod deszczownią no i musiałem ją przykręcić żeby mi się krasnorosty nie robiły.
kula Opublikowano 6 Stycznia 2013 Autor #8 Opublikowano 6 Stycznia 2013 U mnie zaczęły sie cwaniaki pojawiać.
Perez666 Opublikowano 6 Stycznia 2013 #9 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Trochę małe akwa na tak duże drapieżniki, szczególnie lepturus który osiąga 40 cm.
kula Opublikowano 6 Stycznia 2013 Autor #10 Opublikowano 6 Stycznia 2013 Wiem ale zawsze sie nim jarałem, wziąłem go na próbę. Żałował bym gdybym nie spróbował. W najgorszym wypadku go wydam. ;]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się