szczep85 Opublikowano 22 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 22 Grudnia 2012 Witam, mam do was pytanie czy taki glon w 2 letnim baniaku to norma czy coś jest nie tak. Woda: No3 5-10 No2 0 PH ~8 temp.25-26 Światło 12h Dziwi mnie to że nie jest to glon zielony który byłby bardzo mile widziany a jest za to jakiś brunatny rdzawy fioletowy trudno go określić. Sorki za jakość zdjęć ale robione Telefonem.
Damian87 Opublikowano 22 Grudnia 2012 #2 Opublikowano 22 Grudnia 2012 gdzies juz widzialem takie foty z pieknymi krasnorostami w takim kolorze:) nie sadze zeby bylo sie czym martwic,ale moze niech ktos bardziej doswiadczony sie wypowie
Slawek-meszek Opublikowano 22 Grudnia 2012 #3 Opublikowano 22 Grudnia 2012 Tak jest to normalne. Każdy by chciał zielony a jest taki jaki jest. I moim zdaniem powinieneś się cieszyć bo nie wszyscy maja takie glony-
szczep85 Opublikowano 22 Grudnia 2012 Autor #4 Opublikowano 22 Grudnia 2012 Oki dzięki za odp. wolałem się upewnić czy czasami nie jest to coś złego
Damian87 Opublikowano 22 Grudnia 2012 #5 Opublikowano 22 Grudnia 2012 mnie sie osobiscie takie podobaja:)
umberto Opublikowano 22 Grudnia 2012 #6 Opublikowano 22 Grudnia 2012 A ja prze takie zabarwienie zmieniłem wystrój........ Może niepotrzebnie heeee...
seba800820 Opublikowano 27 Stycznia 2013 #7 Opublikowano 27 Stycznia 2013 Niczym sie nie martw, sam takie mam i są super
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się