piotrek929292 Opublikowano 19 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 19 Grudnia 2012 Witam!!! Widzę, że na tym forum nie jest zbyt popularne witanie się ale i tak coś tu napiszę . Właśnie jestem w trakcie powrotu do starego hobby. Kupiłem baniak 300l i zacząłem się bawić. Stwierdziłem, że powstanie u mnie Malawi więc zacząłem zbierać potrzebne graty. I od jakichś 2 tygodni stoi moje szkiełko Sprzęt: grzałka 300W z termostatem filtr tetratech ex 1200 Obudowę zrobiłem sam z poliwęglanu komorowego oświetlenie ok 100 diod LED (białe i niebieskie) Podłoże i kamulce: w jednej części biały piasek kwarcowy (4cm) w druiej czarny żwir wulkaniczny (6-10cm), czarny łupek (25 kg) i do tego chciałbym kupić wapień filipiński (jedną dużą sztukę) Roślinki: CRYPTOCORYNE PETCHII x6 MICROSORIUM PTEROPUS x2 CRYPTOCORYNE JACHNELII x4 ANUBIAS MINI x2 Mam nadzieję, że pysie ich nie wtranżolą Obsada: Tylomelania Daewil x2 i do tego planowane... hmm no właśnie. Wiem, że na pewno będą w tym baniaku metriaclima estherale red blue (jeśli ktoś wie gdzie mogę je dostać w okolicach Częstochowy to proszę o wiadomość) i albo na tym poprzestanę albo coś pokombinuję. Co do mojej osoby to wystarczy jeśli napiszę, że mam na imię Piotrek, lat 20, interesuję się wszystkim i niczym. Do większości żeczy które robię mam słomiany zapał (lecz jest kilka wyjątków ). Akwarystyką zajmowałem się kilka lat, teraz miałem przerwę lecz znów wracam. Z racji tego, iż zakładam Malawi cieszę się ,że znalazłem się na tym forum bo mam nadzieję się tu wiele nauczyć. Pozdrawiam Piotrek!!!
eljot Opublikowano 19 Grudnia 2012 #2 Opublikowano 19 Grudnia 2012 No cóż zwyczaj mało popularny bo dział świeżutki. Witaj
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się