idoido Opublikowano 27 Grudnia 2012 Autor #11 Opublikowano 27 Grudnia 2012 Zatem co poradzisz kolego. Dodac sera nitrivec i podmienic 15 % wod? Prosze o porady. Dodam ze woda jest napowietrzana 18/h , temp. 27 stopni
zdrowy_zab Opublikowano 27 Grudnia 2012 #12 Opublikowano 27 Grudnia 2012 Zakupic wiarygodny test no3.
eljot Opublikowano 27 Grudnia 2012 #13 Opublikowano 27 Grudnia 2012 Śmiało możesz robić podmianki (odstaną lub uzdatnioną wodą). Kup nowy test lub sprawdź ten co masz (np. poproś o sprawdzenie w sklepie) 1
firefighter1 Opublikowano 27 Grudnia 2012 #14 Opublikowano 27 Grudnia 2012 NO2 powinno być niewykrywalne, ale testy właśnie tak maja że pokażą minimalną skalę. NO3 usuwasz najprostszą metodą czyli podmianą jak koledzy wcześniej pisali. Natomiast moją uwagę zwróciła temperatura - nie wiem jak inni myślą ale ja bym obniżył do 25 max 26 st.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się