Tobby Opublikowano 15 Grudnia 2012 #1 Opublikowano 15 Grudnia 2012 Witam jestem Mateusz Akwarystyką zajmuje się do lat 3, akwarium malawi dopiero planuje, i niestety dopiero w wakacje, lecz jestem zdeterminowany
Tobby Opublikowano 16 Grudnia 2012 Autor #4 Opublikowano 16 Grudnia 2012 hehe dzięki, jak ktoś by chciał to mogę zrobić proszę tylko podać tematykę i napis.
zdrowy_zab Opublikowano 16 Grudnia 2012 #5 Opublikowano 16 Grudnia 2012 Hehe, tematyka i opis..mój nick wyraża więcej, niż 1000 słów :D
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się