harisimi Opublikowano 5 Marca 2013 #21 Opublikowano 5 Marca 2013 To nie wiele ma z mądrością wspólnego po prostu przerabiałem(liśmy ) temat a akurat te gatunki to jedne z najczęstszych które wybierały osoby dla których tworzyłem ( współtworzyłem baniaki ), zresztą i u mnie pływały latami ... to kwestia doświadczenia. Mądrością, to akurat wykazałeś się Ty dlatego,że przeanalizowałeś, pomyślałeś i wykonasz co najlepsze dla Twojego baniaka
Perez666 Opublikowano 5 Marca 2013 #22 Opublikowano 5 Marca 2013 Znowu to samo.Z powitania zrobiła się dyskusja o obsadzie.Zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi