CoolPhone Opublikowano 29 Grudnia 2013 Autor #21 Opublikowano 29 Grudnia 2013 Odkopałeś dinozaura:P No cóż... Postaram się skołować jakiś dobry aparat i pstryknąć jakieś godne zdjęcie. Faktycznie, upłynął ponad rok od tamtej foty. Acei zjadły nurzańca, skały obrosły glonami i ogólnie ryby też wyrosły. Jedyne co mogę teraz pokazać w miarę aktualnego to tarło moich Demasoni - wiele baniaka w nim nie zobaczysz^^ Na więcej karzę sobie jeszcze trochę poczekać.
szwagier1983 Opublikowano 6 Stycznia 2016 #22 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Baniaczek całkiem zacny a tak przy okazji to witam sąsiada;)
CoolPhone Opublikowano 6 Stycznia 2016 Autor #23 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Hehe, no witam Od tamtej pory wiele się zmieniło... Łza się w oczach kręci. Widzę, że foty już się straciły więc wrzucam dla potomnych to co mamy w galerii z tamtego okresu.
crav Opublikowano 6 Stycznia 2016 #24 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Pamiętam ten kalendarz z tą fotka.. Super 1
stan Opublikowano 6 Stycznia 2016 #25 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Jak pierwszy raz to zobaczyłem to z podziwu nie mogłem wyjść. I do tej pory to jeden z najładniejszych akwa w naszym klubie. 1
JemioloSeba Opublikowano 6 Stycznia 2016 #26 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Skoro poruszyliście już tak stary temat to może Coolphone zapodaj jakąś aktualną fotkę... taką bardzo aktualną
CoolPhone Opublikowano 6 Stycznia 2016 Autor #27 Opublikowano 6 Stycznia 2016 Po podmiance jak przeczyszczę szybę to coś pstryknę i wrzucę. Takie najaktualniejsze. Temat odżył po 3 latach hehe
CoolPhone Opublikowano 28 Stycznia 2016 Autor #29 Opublikowano 28 Stycznia 2016 Mordowałem się dzisiaj kitowym szkiełkiem i to co uzyskałem najlepszego wrzuciłem do galerii. Coś tam widać ;]
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się