firefighter1 Opublikowano 24 Stycznia 2013 Autor #11 Opublikowano 24 Stycznia 2013 wygląda niemal jak z tłem Tak, z tym, że jak było wcześniej tło to było lekkie lustro, a teraz jest ciemno jak w d..ługim tunelu , nie ma odbić. Oraz jak jestem w kuchni -druga strona- to Pyski jak gęsi przy korycie czekają żeby je nakarmić wcześniej musiały być czujne na pojawianie się jedzenia, a teraz żebrzą przy szybie, a kot na dole przy miskach i wejdź tu teraz do kuchni .
gregor Opublikowano 24 Stycznia 2013 #12 Opublikowano 24 Stycznia 2013 Wcześniej było lekkie lustro? może po bokach było bo na tyle miałeś pcv;) dlatego napisałem,że wygląda niemal jak z tłem,bo teraz na fotce na tylnej szybie trochę odbija;)
firefighter1 Opublikowano 24 Stycznia 2013 Autor #13 Opublikowano 24 Stycznia 2013 Przedtem odbijało bardziej, tłem były drzwiczki z pleksi pomalowane czarną farbą do hamulców. Poza tym było widać, że jest jakieś tło, teraz jest czerń naturalna-nicość, żeby było lepiej to tylko musiałbym szybę usunąć .
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się