Raffy Opublikowano 8 Listopada 2012 #1 Opublikowano 8 Listopada 2012 Kiedyś była Tanga, ale malawi jest bardziej kolorowe i uległem płciom przeciwnym filtracja: eheim 2228 z 100% siphoraxem plus blumodular3 ferplasta 25w swietlowka ryb brak narazie, akwa ma 8miesięcy (wcześniej trofy)
Damian87 Opublikowano 8 Listopada 2012 #2 Opublikowano 8 Listopada 2012 ladny baniaczek jaka bedzie obsada?
zdrowy_zab Opublikowano 8 Listopada 2012 #3 Opublikowano 8 Listopada 2012 Według mojej opini: Za płasko, nisko I sprzęt bardzo rzucający się w oczy.
Raffy Opublikowano 9 Listopada 2012 Autor #4 Opublikowano 9 Listopada 2012 To co proponujesz, żeby zamaskować mechanika i byłby wydajny tak jak on (z komorami, w tym purigen?) A co do obsady, to chyba msobo/membe deep i chewere i coś do tego, zobaczy się
zdrowy_zab Opublikowano 9 Listopada 2012 #5 Opublikowano 9 Listopada 2012 Popatrz w galerii, w tych najładniejszych akwariach mechanik jest zamaskowany.
Damian87 Opublikowano 9 Listopada 2012 #6 Opublikowano 9 Listopada 2012 u mnie ten problem rozwiazala trawa posadzilem przed i go niewidac a z filtracja nie ma problemu
Raffy Opublikowano 9 Listopada 2012 Autor #7 Opublikowano 9 Listopada 2012 Za jakiś czas zasłonię filtr nurzańcem, ew. dam filtr w lewą stronę baniaka i dodatkowo też zielskiem zasłonię
Damian87 Opublikowano 11 Listopada 2012 #8 Opublikowano 11 Listopada 2012 ewentualnie mozesz jakiegos wysokiego kamola przed postawic bedzie tez ladnie wygladalo w polaczeniu z tymi niskimi
Raffy Opublikowano 13 Listopada 2012 Autor #9 Opublikowano 13 Listopada 2012 Dzis trafilo 11 młodych msobo
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się